shinesvega-deactivated20180520
asked:
∆ ( i loved your opinions share some more ! )

           Send me a ∆ for my least favorite FCs

∆  PHOEBE TONKIN .    it’s   not   that   i   don’t   like   her   ,    because   i   do    -    i   just   find   her   to   be   so   over - used    &   it’s   annoying   seeing   her   everywhere   lol    .     also   because   of   past   experiences   of   someone   using   her    &    again   ,     they   turned   out   to   be   a   nasty   piece   of   work     .